KONST / Litografier / Grafiskt blad 14077081
nr 1407 7081
Grafiskt blad
Gicléetryck, Anna Essipova, "Uggla". Signerad, numrerad 20/50. Oramat löst blad, 28x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:23:19
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)